Mornee

Jak se zbavit kruhů pod očima?

Jak se zbavit kruhů pod očima?

V minulém článku (zde) jsme si řekli, co kruhy pod očima způsobuje. Ve zkratce: pod očima je slabá kůže a pod ní mnoho jemných cév. Když zde krev neproudí optimálně, je to hned vidět. A tak vznikají kruhy pod očima.

Dobrá, teď už jsme chytří jak opice a o původu kruhů pod očima můžeme napsat seminární práci, ale co dělat, když se objeví? Teorie nám nepomůže, když máme před sebou důležitý den a pod očima pytle jak na hady.

Jak se tedy můžeme kruhů pod očima zbavit?

  1. Led nebo ledový zábal: chlad způsobí stažení cév, zmírní otok  a následně zlepší proudění krve. Za chvíli uvidíte ten rozdíl.
  2. Čaj: udělejte sobě a někomu dalšímu černý čaj. Sáčky pak nevyhazujte, ale dejte je na pár minut do lednice. Pak je hezky přiložte na zavřené oči a nechte cca 10 minut působit. Antioxidanty a třísloviny udělají zázraky.
  3. Okurka nebo brambora: zavřete oči a přiložte tenké plátky okurky nebo syrové brambory. Pokud je před tím dáte na pár minut do lednice, účinek bude lepší. Po pár minutách by měl polevit otok a vaše kůže by měla získat jiskrnější odstín.
  4. Jemná masáž s pár kapkami mandlového oleje: jemnými pohyby od středu obličeje směrem ven docílíte nejen prokrvení pokožky, ale zároveň dobře vmasírujete mandlový olej do pokožky.
  5. Speciální krémy: vzhledem k tomu, jak je pokožka pod očima specifická, je dobré sáhnout po speciálním produktu. Cílem by mělo být posílení pokožky a podpoření činnosti krevního řečiště. Zda máte suchou či mastnou pleť je zde druhotné.

Tyto rady nejsou žádnou novinkou, ale generacemi ověřené postupy. Schválně se zeptejte svojí babičky, co by doporučila na kruhy pod očima. Tenká kolečka okurky se určitě umístí na prvních příčkách.

Stále ale platí, že prevence je základ. Chcete-li se kruhům pod očima vyhnout, dopřejte si dostatek spánku a tekutin. Pokud máte před sebou společensky náročnější veřer, před první skleničkou jsi dejte jednu kapsli Mornee, které podporuje funkci jater a má detoxikační a antioxidační účinky. Druhou kapsli si pak dejte před spaním a nechte všechny látky působit. Uvidíte, že vaše rána budou krásnější. A pokud nebudete spokojeni, tak vám prostě vrátíme peníze (Garance spokojenosti).

5 komentáře

31.03.21 • Zveřejněno oehuciy

http://slkjfdf.net/ – Aqutouqi Iezawwiop gae.eswb.mornee.cz.ssn.ka http://slkjfdf.net/

31.03.21 • Zveřejněno oponinepuwos

http://slkjfdf.net/ – Pejuwevo Evuqim fye.seeg.mornee.cz.mmr.ih http://slkjfdf.net/

31.03.21 • Zveřejněno oehuciy

http://slkjfdf.net/ – Aqutouqi Iezawwiop gae.eswb.mornee.cz.ssn.ka http://slkjfdf.net/

31.03.21 • Zveřejněno oponinepuwos

http://slkjfdf.net/ – Pejuwevo Evuqim fye.seeg.mornee.cz.mmr.ih http://slkjfdf.net/

07.02.21 • Zveřejněno MatthewEsomi

https://cuentas.lamula.pe/logout/?next=http://edpilules.com/drugs/levitra_professional_DwFBDbiB
https://auth.indiatoday.in/saml_logout?ReturnTo=http://edpilules.com/drugs/zyban_OVr5XSii

Napište komentář: