Mornee

Složení Mornee a certifikáty

Složení Mornee je navrženo tak, aby vám pomohlo mít krásná rána i po společensky náročnějších večerech. V první řadě je nutné našemu tělu co nejvíce pomoci se vypořádat se zvýšenou zátěží, která při odbourávání alkoholu nastává. Proto Mornee obsahuje hned několik látek (např. ostropestřec, klanopraška), které naše játra nejen chrání, ale zároveň jim pomáhají se dostat do skvělé formy.

Dále jsme kladli důraz na detoxikaci a antioxidanty, a tak jsme do složení přidali např. extrakt z hroznových semen. To vše jsme doplnili vitamíny, které při konzumaci alkoholu nejvíce trpí (např. vitamín C a některé vitamíny skupiny B). Zároveň jsme přidali i látky, které pozitivně působí na vlasy, pleť a nehty (např. zinek, biotin), což se hodí pro každé krásné ráno.

Certifikovaná laboratoř (certifikáty zde a zde) pak všechny látky umístila do celulózových kapslí, aby bylo Mornee vhodné pro vegetariány i vegany.

Mornee je vyrobeno v České republice, takže vše podléhá přísným zákonům ČR a EU.

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)

extrakt 80% sylmarinu, obsah ve dvou kapslích: 400 mg

Ostropestřec mariánský jednoletá až dvouletá rostlina původem ze Středomoří, která má mnohé pozitivní účinky pro náš organismus. Ostropestřec je známý především díky pozitivním účinkům na naše játra a žlučník. Kromě toho má i detoxikační účinky, přispívá normálnímu trávení a pročištění organismu. Při konzumaci alkoholu jsou játra silně namáhána, a proto má v kapslích Mornee ostropestřec mariánský největší zastoupení. Certifikát zde.

Grape seed (Vitis vinifera)

extrakt ze semen 95% proanthokyanidinů, obsah ve dvou kapslích: 200 mg

Účinný extrakt z hroznových jader, který působí jako silný antioxidant. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárná soustavy a pozitivně působí na pokožku. Zároveň napomáhá ke správné funkci jater a ledvin. Certifikát zde.

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

obsah ve dvou kapslích: 120 mg, 150 % RHP

Vitamín C není nutné příliš představovat. Přispívá k přirozené funkci imunitního systému, ochraňuje buňky před oxidačním stresem, snížuje míru únavy a vyčerpání atd. Při konzumaci alkoholu se viatmín C z těla velice rychle vytrácí a je nutné ho doplnit. Z tohoto důvodu má své důležité místo v Mornee. Certifikát zde.

Klanopraška čínská (Schisandra chinensis)

extrakt z plodu 4% schizandrinu, obsah ve dvou kapslích: 100 mg

Klanopraška je léčivá liána a dokonce je jako okrasná rostlina pěstována i v ČR. Daleko zajímavější jsou její účinky na náš organismus, kde podporuje normální trávení a správné fungování jater. Zároveň detoxikační účinky a pozitivně působí na naši mentální pohodu. Certifikát zde.

Niacin (nikotinamid)

obsah ve dvou kapslích: 16 mg

Většina lidí zná tuto složku pod označením vitamín B3. Niacin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a snížení míry únavy a vyčerpání. Certifikát zde.

Zinek (mléčnan zinečnatý)

obsah ve dvou kapslích: 4 mg, 40 % RHP

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, normálnímu metabolismu sacharidů či normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin. Dále přispívá k udržení normálního stavu zraku, nehtů, vlasů a pokožky. V neposlední řadě  podporuje funkci imunitního systému a ochraňuje buňky před oxidativním stresem. Certifikát zde.

Měď (glukonát měďnatý)

obsah ve dvou kapslích: 1 mg, 100 % RHP

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Dále přispívá k zachování normální pigmentace vlasů a pokožky. Zároveň podporuje funkci imunitního systému a ochraňuje buňky před oxidačním stresem. Certifikát zde.

Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)

obsah ve dvou kapslích: 1,4 mg, 100 % RHP

Vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, energetickému metabolismu a metabolismus cysteinu a homocysteinu. Dále podporuje regulaci hormonálních aktivit či snižuje mír únavy a vyčerpání. Certifikát zde.

Vitamin B2 (riboflavin)

obsah ve dvou kapslích: 1,4 mg, 100 % RHP

Riboflavin přispívá k normální činnosti nervové soustavy, pomáhá zachvat normální stav sliznic a zraku. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem a snižuje míru únavy a vyčerpání. Certifikát zde.

Vitamin B1 (thiamin hydrochlorid)

obsah ve dvou kapslích: 1,1 mg, 100 % RHP

Vitamín B1 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy. Dále má pozitivní vliv na srdce a psychické činnosti. Certifikát zde.

Kyselina listová (folát)

obsah ve dvou kapslích: 400 µg, 200 % RHP

Kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin, normální krvetvorbě a normálnímu metabolismu homocysteinu. Pozitivně působí na funkci imunitního systému , podílí se na procesu dělení buněk a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Certifikát zde.

Biotin (D-biotin)

obsah ve dvou kapslích: 50 µg, 100 % RHP

Biotin pomáhá udržet normální stav vlasů, sliznic a pokožky. Dále přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, metabolismu makroživin a napomáhá normální psychické činnosti. Certifikát zde.